V3A33-TNPPMR-S24
Overview of V3A33-TNPPMR-S24
Part NumberV3A33-TNPPMR-S24
ManufacturerConductRF
DescriptionCBL ASSY NANO-SMPM JACK 24"
DatasheetsDownload V3A33-TNPPMR-S24 Datasheet PDFPDF Icon
Price for V3A33-TNPPMR-S24
Specification of V3A33-TNPPMR-S24
Style
NANO to SMPM
1st Connector
NANO Jack
1st Contact Gender
Female
2nd Connector
SMPM Jack, Right Angle
2nd Contact Gender
Female
Length
24.00" (609.60mm)
Cable Type
0.047" Flexible Cable
Frequency - Max
18 GHz