V3A33-TNPS1-S12
Overview of V3A33-TNPS1-S12
Part NumberV3A33-TNPS1-S12
ManufacturerConductRF
DescriptionCBL ASSY NANO-SMA JCK TO PLG 12"
DatasheetsDownload V3A33-TNPS1-S12 Datasheet PDFPDF Icon
Price for V3A33-TNPS1-S12
Specification of V3A33-TNPS1-S12
Style
NANO to SMA
1st Connector
NANO Jack
1st Contact Gender
Female
2nd Connector
SMA Plug
2nd Contact Gender
Male
Length
12.00" (304.80mm)
Cable Type
0.047" Flexible Cable
Frequency - Max
18 GHz