V3A33-PGMS1-S16
Overview of V3A33-PGMS1-S16
Part NumberV3A33-PGMS1-S16
ManufacturerConductRF
DescriptionCBL ASSY SMA-SMPS PLUG 16"
DatasheetsDownload V3A33-PGMS1-S16 Datasheet PDFPDF Icon
Price for V3A33-PGMS1-S16
Specification of V3A33-PGMS1-S16
Status
Active
Series
VITA
Package
Bulk
Supplier
ConductRF
Style
SMA to SMPS
1st Connector
SMA Plug
1st Contact Gender
Male
1st Connector Mounting Type
1st Connector Mounting Feature
2nd Connector
SMPS Plug
2nd Contact Gender
Male
2nd Connector Mounting Type
2nd Connector Mounting Feature
Length
16.00" (406.40mm)
Cable Type
0.047" Flexible Cable
Cable Impedance
Connector Impedance
Overall Impedance
Frequency - Max
18 GHz