V3A33-PGMPMR-S16
Overview of V3A33-PGMPMR-S16
Part NumberV3A33-PGMPMR-S16
ManufacturerConductRF
DescriptionCBL ASSY SMPS-SMPM PLUG 16"
DatasheetsDownload V3A33-PGMPMR-S16 Datasheet PDFPDF Icon
Price for V3A33-PGMPMR-S16
Specification of V3A33-PGMPMR-S16
Style
SMPS to SMPM
1st Connector
SMPS Plug
1st Contact Gender
Male
2nd Connector
SMPM Plug, Right Angle
2nd Contact Gender
Male
Length
16.00" (406.40mm)
Cable Type
0.047" Flexible Cable
Frequency - Max
18 GHz