V3A33-PGMPMR-S24
Overview of V3A33-PGMPMR-S24
Part NumberV3A33-PGMPMR-S24
ManufacturerConductRF
DescriptionCBL ASSY SMPS-SMPM PLUG 24"
DatasheetsDownload V3A33-PGMPMR-S24 Datasheet PDFPDF Icon
Price for V3A33-PGMPMR-S24
Specification of V3A33-PGMPMR-S24
Style
SMPS to SMPM
1st Connector
SMPS Plug
1st Contact Gender
Male
2nd Connector
SMPM Plug, Right Angle
2nd Contact Gender
Male
Length
24.00" (609.60mm)
Cable Type
0.047" Flexible Cable
Frequency - Max
18 GHz