V3A33-PGMS1-S12
Overview of V3A33-PGMS1-S12
Part NumberV3A33-PGMS1-S12
ManufacturerConductRF
DescriptionCBL ASSY SMA-SMPS PLUG 12"
DatasheetsDownload V3A33-PGMS1-S12 Datasheet PDFPDF Icon
Price for V3A33-PGMS1-S12
Specification of V3A33-PGMS1-S12
Style
SMA to SMPS
1st Connector
SMA Plug
1st Contact Gender
Male
2nd Connector
SMPS Plug
2nd Contact Gender
Male
Length
12.00" (304.80mm)
Cable Type
0.047" Flexible Cable
Frequency - Max
18 GHz