V3A33-PGMPMR-S12
Overview of V3A33-PGMPMR-S12
Part NumberV3A33-PGMPMR-S12
ManufacturerConductRF
DescriptionCBL ASSY SMPS-SMPM PLUG 12"
DatasheetsDownload V3A33-PGMPMR-S12 Datasheet PDFPDF Icon
Price for V3A33-PGMPMR-S12
Specification of V3A33-PGMPMR-S12
Style
SMPS to SMPM
1st Connector
SMPS Plug
1st Contact Gender
Male
2nd Connector
SMPM Plug, Right Angle
2nd Contact Gender
Male
Length
12.00" (304.80mm)
Cable Type
0.047" Flexible Cable
Frequency - Max
18 GHz