V3A33-PGFPMR-S16
Overview of V3A33-PGFPMR-S16
Part NumberV3A33-PGFPMR-S16
ManufacturerConductRF
DescriptionCBL ASSY SMPS-SMPM JACK 16"
DatasheetsDownload V3A33-PGFPMR-S16 Datasheet PDFPDF Icon
Price for V3A33-PGFPMR-S16
Specification of V3A33-PGFPMR-S16
Style
SMPS to SMPM
1st Connector
SMPS Jack
1st Contact Gender
Female
2nd Connector
SMPM Jack, Right Angle
2nd Contact Gender
Female
Length
16.00" (406.40mm)
Cable Type
0.047" Flexible Cable
Frequency - Max
18 GHz