V3A33-PGFPMF-S12
Overview of V3A33-PGFPMF-S12
Part NumberV3A33-PGFPMF-S12
ManufacturerConductRF
DescriptionCBL ASSY SMPS-SMPM JACK 12"
DatasheetsDownload V3A33-PGFPMF-S12 Datasheet PDFPDF Icon
Price for V3A33-PGFPMF-S12
Specification of V3A33-PGFPMF-S12
Status
Active
Series
VITA
Package
Bulk
Supplier
ConductRF
Style
SMPS to SMPM
1st Connector
SMPS Jack
1st Contact Gender
Female
1st Connector Mounting Type
1st Connector Mounting Feature
2nd Connector
SMPM Jack
2nd Contact Gender
Female
2nd Connector Mounting Type
2nd Connector Mounting Feature
Length
12.00" (304.80mm)
Cable Type
0.047" Flexible Cable
Cable Impedance
Connector Impedance
Overall Impedance
Frequency - Max
18 GHz