V3A28-PGMS1-S12
Overview of V3A28-PGMS1-S12
Part NumberV3A28-PGMS1-S12
ManufacturerConductRF
DescriptionCBL ASSY SMA-SMPS PLUG 12"
DatasheetsDownload V3A28-PGMS1-S12 Datasheet PDFPDF Icon
Price for V3A28-PGMS1-S12
Specification of V3A28-PGMS1-S12
2nd Connector
SMPS Plug
Length
12.00" (304.80mm)
Cable Type
0.085" Flexible Cable
Frequency - Max
27 GHz