V3A28-PGFS1-S12
Overview of V3A28-PGFS1-S12
Part NumberV3A28-PGFS1-S12
ManufacturerConductRF
DescriptionCBL ASSY SMA-SMPS PLG TO JCK 12"
DatasheetsDownload V3A28-PGFS1-S12 Datasheet PDFPDF Icon
Price for V3A28-PGFS1-S12
Specification of V3A28-PGFS1-S12
Status
Active
Series
VITA
Package
Bulk
Supplier
ConductRF
Style
SMA to SMPS
1st Connector
SMA Plug
1st Contact Gender
Male
1st Connector Mounting Type
1st Connector Mounting Feature
2nd Connector
SMPS Jack
2nd Contact Gender
Female
2nd Connector Mounting Type
2nd Connector Mounting Feature
Length
12.00" (304.80mm)
Cable Type
0.085" Flexible Cable
Cable Impedance
Connector Impedance
Overall Impedance
Frequency - Max
27 GHz